Další důvod k Vaší účasti na IFS Setkání uživatelů 2016

Na SETKÁNÍ UŽIVATELŮ IFS APLIKACE 2016 budete mít možnost se setkat s jedním z nejlepších BI analytiků v ČR, s Vojtou Ročkem.

 

Na SETKÁNÍ UŽIVATELŮ IFS APLIKACE 2016 budete mít možnost se setkat s jedním z nejlepších BI analytiků v ČR, s Vojtou Ročkem.
Vojta Roček pracuje s BI startupy od roku 2007 s výjimkou doby, kdy si splnil svůj sen a provozoval vlastní rumový klub v Praze.

Byl prvním analytikem v Keboola, která je celosvětovým prodejcem BI. Poté co toto místo opustil, se připojil k nově vytvořenému projektu Rockaway capital. Zde realizoval BI projekty pro více než 50 e-commerce společností a startupy. Vojta vnímá BI jako bránu k pochopení složitějších otázek organizací, například zapojení všech uživatelů, nebo monitoring jejich osobního růstu.
V roce 2015 založil poradenskou firmu Trologic se zaměřením na správu dat a implementaci BI po celém světě. Ve Velké Británii se stal spoluzakladatelem DataFoundry a poradcem v různých startupových inkubátorech.
Vojtovým nejnovějším projektem je startup Stories – Business Intelligence, ve kterém vyvíjí nástroj, který přinese korporacím zjednodušení v odvětví BI. Stories – Business Intelligence automaticky vybírá ze záplavy pohledů ty podstatné a dává možnost s nimi pracovat napříč týmy.
Řídí se heslem „I don’t do slides.“, které vypovídá o jeho věcnosti, talentu vše vysvětlit a vnášet do korporací BI osvětu.

Tešíme se na viděnou v Olomouci!

Celý program konference k dispozici zde