PLÁNOVANÉ AKCE

IFS WORLD CONFERENCE 2018 Prostřednictvím webových stránek IFS World Conference 2018 budete mít neustálý přehled o všech novinkách týkajících se této události. Uložte si tyto stránky do záložek ještě dnes, abyste měli k dispozici aktuální informace o řečnících, diskuzích a řešeních!

1.-3.květen 2018, AtlantaUSA

Workshop "OCHRANA INFORMACÍ A JEJICH SPRÁVA" Firemní aplikace kategorie ECM & DMS poskytují nástroje nejenom pro řízení a správu dokumentů, ale také pro řadu dalších aktivit, které jsou potřebné a použitelné v každé společnosti. Přednášky a diskuse na připravovaném workshopu se budou věnovat základním vlastnostem a přínosům při rozvoji firemních agend resp. „firemního intranetu“. Workshop se koná v EA Hotelu Tereziánský dvůr v Hradci Králové.

17. květen 2018, Hradec KrálovéČR

EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ A AUTOMATIZACE VÝROBNĚ-LOGISTICKÝCH PROCESŮ V KOVÁRNĚ aneb "Od výroby po controlling v kontextu automotive". Společně se společností IFS si vás dovolujeme pozvat na bezplatný seminář. Součástí semináře bude také prohlídka kovárny Strojmetal a obědový raut, v jehož závěru proběhne slosování o univerzální poukaz od společnosti Allegria. Z kapacitních důvodů je nutné provést registraci do 16.4.2018.

24. květen 2018, KameniceČR

SETKÁNÍ UŽIVATELŮ IFS 22.-23. 11. 2018 Navážeme tím na IFS World Conference 2018, která proběhne na začátku května v Atlantě. Bude nám ctí potkat se s vámi v Atlantě a stejně tak v Kongres Hotelu Jezerka na Seči. Registrace na Setkání uživatelů bude otevřena v červenci 2018.

22.-23. listopad 2018 Hotel Jezerka