ALTEC má novou posilu v top managementu!

Podobně jako jiné společnosti jsme i my v poslední době konfrontováni s rostoucím tempem změn, inovací a s novými výzvami, na které musíme reagovat mimo jiné i změnami v naší organizaci.

K 1.6. jsme se proto rozhodli obnovit pozici výkonného ředitele, která už v naší společnosti v minulosti existovala. Současně byl do této nové funkce jmenován Martin Samek, který v naší společnosti pracuje od roku 2009 a dosud zastával pozici hlavního manažera zakázek a projektů. V pozici výkonného ředitele bude Martin odpovědný za plánování a řízení provozu celé společnosti. Bude mít také na starost komunikaci a jednání s našimi klíčovými obchodními partnery. Jeho velkou výhodou je dokonalá znalost prostředí a týmu naší společnosti. Jsme proto přesvědčeni, že Martin bude ve své nové pozici významným přínosem pro efektivní řízení našich obchodních procesů.

Na nejvyšším postu ve firmě zůstává nadále jako statutární ředitel František Čulík, pro kterého bude jistě Martin Samek skvělým spolupracovníkem a významnou posilou.

Martine, gratulujeme a přejeme Ti hodně nejen pracovních úspěchů!