ALTEC a.s. Vás zve na

 

ECM workshop - Hradec Králové

Jak zajistit současně bezpečnost i komfort prostřednictvím ECM aplikací a jaké ECM poskytuje výhody, to jsou ústřední témata připravovaného workshopu, který můžete v říjnu navštívit v Hradci Králové (26.10.2017).

V každé společnosti máme firemní systém pro evidenci a správu důležitých firemních dat. A vedle toho většinou existuje i intranet, který nám pomáhá spolupracovat, sdílet informace a dokumenty, evidovat různé aktivity, komunikovat s odbornými útvary, předávat žádosti a požadavky apod. V některých společnostech jsou tyto aktivity obsaženy v rámci jedné aplikace, v některých je aplikací více. Ať už je tomu takto nebo jinak, nejdůležitější je, aby firma měla svá data a dokumenty „pod kontrolou“.

Pracovní komfort zaměstnanců je také důležitý, abychom podpořili dobré podmínky pro vysokou efektivitu práce. A to bývá často „kámen úrazu“.

Bezpečnost nebo komfort ? Právě firemní dokumenty a v nich obsažená firemní data se často dostávají mimo kontrolu firemních aplikací. Mohou za to aktuální potřeby na mobilitu, sdílení a týmovou spolupráci.

26. října 2017

8:00 Hotel Tereziánský dvůr Hradec Králové

Registrace účastníka - uzavřena

Program workshopu

8.00 Registrace účastníků, snídaně

8.15 Bezpečnost firemních dat v mobilním světě

8:30 Správa dokumentů s využitím metadat – výhody v porovnání klasickými postupy.

9.10 Přínosy M-Files pro personální agenturu

9:30 Možnosti a přínosy ECM aplikací ve firemním prostředí

9.50 GDPR a jak může ICT pomoci

10.10 Panelová diskuse