HIT kariéra 2018 v rekordním počtu

HIT Kariéra 2018
ALTEC byl již poněkolikáté partnerem a aktivním účastníkem HIT Kariéry na Fakultě informačních technologií v Hradci Králové. Účast na této akci je pro nás dlouhodobě příležitostí potkávat se s mladými talenty a vyhledávat mezi nimi případné kolegy a spolupracovníky. Své zkušenosti s implementací ERP systémů z pohledu zahraničního pracovníka v ČR za ALTEC prezentoval Savindu Jayasooriya.

Na FIMku se v rámci veletrhu pracovních příležitostí s názvem HIT Kariéra přijelo prezentovat téměř 50 firem. Svými stánky, přednáškami či postery se snažily navázat kontakt se studenty a ukázat jim, o čem právě jejich firma je a co od ní mohou očekávat. Již 10. ročník tohoto setkání potvrdil, že osobní kontakt mezi studenty a zástupci firem je tou správnou cestou ke spolupráci.

HIT Kariéra 2018Pro studenty bylo připraveno 22 přednášek s různou tématikou, ale také soutěže či kvízy o hodnotné ceny. Studenti měli také možnost domluvit se s firmami na konkrétním tématu závěrečné práce tak, aby vyhovovala a přinesla užitek oběma stranám. Závěr veletrhu patřil již tradičně setkání zástupců fakulty s firmami, jehož cílem bylo – jak napovídá název Modrá fakulta – váš partner – hledat nové možnosti partnerství.

Akce se konala v úterý 27.2.2018 od 9.00 do 16.00 hod. v prostorách budovy FIM.