Kdo letos nastartuje HIT kariéru v ALTECu?

V Hradci Králové budou moci nadaní studenti opět hledat práci. Už podeváté. V úterý 21. února se pod střechou Fakulty informatiky a managementu na Univerzitě Hradec Králové totiž sejdou zástupci firem z celé České republiky. Na akademické půdě se bude v rámci HIT kariéry prezentovat i společnost ALTEC a. s.

Studenti se mohou seznámit se svým budoucím zaměstnavatelem a zjistit, které pozice jim jednotlivé společnosti mohou nabídnout. U ALTECu se mladí lidé mohou chytit příležitosti, kterou přináší plánovaná nová pobočka právě v Hradci Králové. „Na podzim chceme otevírat novou pobočku ALTECu a již teď se díváme po talentovaných lidech, kteří by u nás mohli pracovat na zajímavých projektech. Veletrh tak může být místo, kde najdeme ty správné lidi,“ vysvětluje Ing. František Čulík, CEO společnosti.

Nepropásněte pracovní příležitost

Posílit tým ale může nová krev i ve Dvoře Králové, Olomouci nebo Brně, kde má společnost své zastoupení. ALTEC dává šanci především konzultantům a vývojářům ERP systémů. Místo tak v této společnosti, která na trhu podnikových systémů působí již 25 let, mohou najít lidé se zájmem o informační technologie a chutí vzdělávat se. Právě nabízené pracovní pozice najdete třeba zde.

Veletrh pracovních příležitostí HIT kariéra 2017 nabídne také zajímavé přednášky vedené společnostmi jako Česká pojišťovna, IBM Česká republika nebo Škoda Auto.