Lubomír Karpecki na Setkání uživatelů IFS Aplikace 2016

Ještě jste nepotvrdili Vaši účast na SETKÁNÍ UŽIVATELŮ IFS APLIKACE 2016? Pak byste měli vědět, že událost bude moderovat p. Lubomír Karpecki, uznávaný nezávislý konzultant a publicista.

 

Ještě jste nepotvrdili Vaši účast na SETKÁNÍ UŽIVATELŮ IFS APLIKACE 2016?

Pak byste měli vědět, že událost bude moderovat p. Lubomír Karpecki, uznávaný nezávislý konzultant a publicista.

Po ukončení studií na elektrotechnické fakultě VUT v Brně působil Lubomír Karpecki ve firmách, které se zabývaly dodávkami elektroniky a podnikových informačních systémů. Dále pracoval jako redaktor v týdenících Computerworld a CHIPweek a poté jako vedoucí internetového mediálního projektu MediaServer/M.I.A. Od roku 1997 působí p. Karpecki jako nezávislý konzultant a publicista. V letech 1999 až 2001 byl mj. členem týmu, který na území ČR realizoval pro potřeby Evropské komise projekt European Survey of Information Society.

Od konce roku 1998 se v rámci komunity CIO Network zabývá systematickým mapováním celkové úrovně a trendů využití ICT v různých vertikálních segmentech české ekonomiky, jehož vybrané výstupy byly do roku 2006 průběžně publikovány v měsíčníku INSIDE a od roku 2007 pak v měsíčníku Business World.

Zajímá Vás celý program konference?

Najdete ho ZDE.