cs | en

Sledujte nás: 

 

 

 

 

 

 

ALTEC a.s.

Společnost ALTEC se řadí mezi přední dodavatele podnikových informačních systémů v České republice. Jako česká akciová společnost se základním kapitálem více než 10 mil. Kč působí na trhu s informačními technologiemi od roku 1991.

Mezi klíčové informační systémy, které společnost ALTEC dodává, patří jednak produkty vlastního vývoje a jednak produkty partnerských společností, se kterými ALTEC úzce spolupracuje. Nabídka produktů vlastního vývoje zahrnuje podnikový informační systém ALTEC Aplikace, systém pro personalistiku a mzdové výpočty PERMIS a manažerský informační systém APIS. Z partnerské produkce je to pak v prvé řadě sada podnikových aplikací švédské společnosti Industrial & Financial Systems (IFS AB) - IFS Aplikace, řadící se mezi špičkové světové podnikové informační systémy, dále pak intuitivní sofware pro správu dokumentů společnosti M-Files Inc., M-Files a APS systém Plantune (dříve inPlan) pro efektivní řízení výroby od společnosti inSophy.

K těmto hlavním produktům nabízí společnost ALTEC široké portfolio dalších komplementárních produktů a služeb z oblasti informačních a komunikačních technologií, procesní analýzy a business-poradenství.