Partneři společnosti


ALTEC vnímá partnerství s významnými dodavateli a kooperačními partnery jako jednu ze základních hodnot společnosti.

Podívejte se na zajímavá partnerství naší společnosti.

Img Discussing project

IFS je jeden z největších světových výrobců podnikového softwaru. Společnost ALTEC se stala v roce 2001 významným implementačním partnerem společnosti IFS Czech a díky této spolupráci nabízí svým zákazníkům prakticky celé portfolio softwarových aplikací z dílny IFS, které patří k nejlepším v tomto oboru na světě.

IBM je předním světovým dodavatelem serverů, osobních počítačů, notebooků, apod. Od roku 2004 je ALTEC business partner této společnosti.

ORACLE je druhá největší softwarová firma na světě a vedoucí dodavatel nejmodernějších řešení. Společnost ALTEC je certifikovaným partnerem společnost ORACLE a pro aplikace využívá především databáze společnosti ORACLE.

HP je především světovým dodavatelem IT infrastruktury, osobních počítačů, přístupových zařízení, apod. Od roku 2002 je ALTEC business partner pro HP.

Hewlett Packard www.hp.com

Česká pobočka společnosti Microsoft Corporation se zabývá výrobou a prodejem HW a SW od roku 1992.

Od roku 2002 je ALTEC autorizovaným partnerem a servisním střediskem firmy Triline.

AT Computerswww.atcomp.cz

ALTEC je již od svého vzniku partnerem společnosti MF Servis, která dodává provozní vývojová prostředí COBOL společnosti MICRO FOCUS.

Díky spolupráci s tímto partnerem rozšířil ALTEC portfolio svých produktů o modul docházky a další systémy řešené v prostředí Lotus Notes, jako je ISO-INFO, OFFICE-INFO2004, SERVISE-INFO2004.

Společnost Palstat dodává projekt na informačně - řídící systém pro podporu řízení jakosti PALSTAT CAQ. Tento systém je aplikovatelný jak v řetětci automobilového průmyslu, tak i v odvětvích dodávajících do podniků ostatního průmyslu.

Společnost Seeburger vyvíjí softwarová řešení a celou škálu služeb pro snadnou a cenově efektivní integraci obchodních procesů a partnerů