cs | en

Sledujte nás: 

Reference APIS

ALTEC Productive Intelligence System

je společnost zabývající se technologií a výzkumem pro výrobu a další rozvoj roznětných systémů. Počátek výroby se datuje až do roku 1953, kdy byla u nás vyrobena první průmyslová rozbuška. V současné době je Austin Detonator s.r.o. jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců.

Austin Detonator s.r.o

Velkoobchoch s porcelánem a skleněnými výrobky, na trhu již více než 15 let. BI systém používají nad informačním systémem ABRA vyvinutý bázi systému APIS.

Bricol s.r.o.

je česká soukromá společnost založená v roce 1992, která se zabývá projekcí, výrobou, vývojem a dodávkou vysoce kvalitních a produktivních strojů. Důkazem toho je prestižní ocenění, které společnost získala a stala se tak Firmou roku 2009.

Farmet a. s.

je jednou z předních evropských společností poskytující komplexní služby výroby, kompletace skladování a distribuce optických nosičů a tiskovin. V současné době firma vyváží své zboží do 40 zemí po celém světě.

GZ Digital Media, a.s.

Firma působí na trhu se stavebním materiálem od roku 2000. Specialisté v oblasti velkoobchodu i maloobchodu. BI systém používají nad informačním systémem ABRA vyvinutý bázi systému APIS.

STAVMAT IN, a.s.

Společnost TOSHULIN, a.s. patří mezi přední světové výrobce svislých soustruhů. Převážná část produkce je určena na stabilní trhy průmyslově vyspělých států. Stroje z TOSHULIN, a.s. znají partneři z 58 zemí.

TOSHULIN, a.s.

je firma se sídlem v České Skalici, která se zabývá výrobou a distribucí luxusní a ekologické bytové a tělové kosmetiky a drogerie. Na trhu působí již 14. rokem. Společnost nabízí jedinečné výrobky, které u nás na trhu nemají konkurenci co do kvality, ale i ceny.

Vaše Dedra, s.r.o.

navazuje na tradici své hlavní činnosti t.j. servis a údržbu kolejových vozidel. Díky dobré technické základně a dlouholetým zkušenostem má společnost připravenou realizaci dalších modernizovaných typů vozidiel.

ŽOS Zvolen a.s.