cs | en

Sledujte nás: 

Vytěžování dokumentů DOCU-X OCR


Již nemusíte přepisovat data z dokumentů do ERP

Systém DOCU-X OCR za Vás vyčte data ze skenovaných nebo elektronických dokumentů a uloží je do Vašeho ERP nebo jiného informačního systému.

Validace vstupních dat proti datům v informačním systému

Systém umožňuje automatickou validaci (kontrolu) vytěžených i zadaných údajů. Při vytěžení nebo zadání hodnoty atributu dojde ke kontrole hodnoty ve Vašem ERP systému, a pokud je hodnota chybná, je vytěžený atribut zvýrazněn červeně a je vypsán důvod, proč je daná hodnota nesprávná.

Automatické zpracování dokumentů bez zásahu uživatele

S DOCU-X OCR může být pořízení a správné uložení dokumentu pouze otázkou vložení papírového dokumentu do skeneru. Naskenované dokumenty nebo jiné dokumenty v elektronické podobě uložené do vstupního adresáře mohou být zpracovány zcela automaticky.

 

Aby společnosti zůstaly konkurenceschopné v dnešním prostředí businessu, musí nepřetržitě usilovat o to, aby eliminovaly nadbytečnost v jejich elektronických záznamech současně se zlepšováním přístupnosti a řízením toku důležitých informací v jejich společnostech. Nepřetržitý proces vzniku a změn různých typů souborů asociovaných s různými softwarovými aplikacemi může způsobovat nepřehlednost v elektronické dokumentaci. Získejte kontrolu nad elektronickým nepořádkem s nejlepším softwarovým nástrojem Správa dokumentů M-Files, který je dnes na trhu. M-Files přináší inovativní vlastnosti umožňující zefektivnit proces správy dokumentů a poskytuje silné a uživatelsky přívětivé řešení, s kterým získáte přehled nad soubory.

Proč si zvolit M-Files?

  • Integrace do MS Windows -  známé prostředí, tím se systém snadno naučíte a používáte
  • Spolehlivost a výkonnost - M-Files je jediné řešení Správy dokumentů, které vytváří virtuální lokální disk (např. M:). Tento virtuální disk je jediným přístupovým bodem pro všechny soubory, které jsou systémem zpracovány a ukládány. M-Files virtuální místní disk zprostředkovává předávání informací mezi centralizovaným úložištěm dat a lokálními výpočetními zdroji. To umožní uživatelům pracovat s výkonem a spolehlivostí, kterou poskytuje jejich lokální počítač a pevný disk, zatímco unikátní caching mechanismus transparentně synchronizuje informace s centrálním úložištěm dat. Na rozdíl od systémů, které užívají ukládání dat mapovanou síťovou jednotkou, M-Files vždy garantuje rychlé a spolehlivé "lokální" zpracování i v situacích, kdy je síť nebo server pomalý, nedostupný z důvodu poruchy, přetížení, nebo když cestujete nebo pracujete z domova. Jakmile je spojení obnoveno, M-Files se automaticky synchronizuje se serverem.
  • Flexibilita - k souborům jsou připojovány atributy specifikující vlastnosti dokumentů. Tyto atributy označovaná jako "metadata" mohou být uživatelsky přizpůsobeny podle specifických požadavků organizace. Soubory lze prohlížet podle třídy, projektu nebo jakéhokoliv vámi vybraného kritéria.
  • Rychlé hledání - M-Files umožňuje okamžitě najít soubor pouhým zadáním jednoduchých klíčových slov jednodušeji a rychleji než zdlouhavým hledáním v chaotické struktuře složek a souborů.
  • Řízení verzí - M-Files automaticky chrání a sleduje všechny předchozí verze, nebo historii vašich dokumentů, klíčová kritéria pro sledování a kvalitu standardu. Kromě poskytování jednoduchého a přímého přístupu k jakékoliv předchozí verzi dokumentu, M-Files zaznamenává protokol změn spolu s uživatelským jménem, časovým údajem a komentářem.

Mám zájem o 30 denní demo verzi M-Files!