V Miami proběhla celosvětová partnerská konference M-Files

2018 M-Files Global Partner Conference

Společnost M-Files letos poprvé spojila konference partnerů EMEA a Ameriky na první celosvětové akci. Důvodem uspořádání této velkolepé akce je rychle rostoucí síť partnerů, nepřetržitý vývoj nových produktů a v neposlední řadě také oslava mimořádných obchodních úspěchů.

Korporace M-Files, společnost pro inteligentní správu informací, uspořádala na přelomu května a června letošního roku v Miami (USA) první čtyřdenní celosvětovou partnerskou konferenci. Akce se zúčastnili partneři M-Files z více než 30 zemí světa, aby společně oslavili dosažené úspěchy i proto, aby poznali partnery, kteří v uplynulém roce prokázali velkou výkonnost.

Partnerská konference M-Files poskytuje obchodním, marketingovým a technickým pracovníkům partnerských organizací příležitost, aby se účastnili vzdělávacích akcí, získali nejnovější informace o vývoji nových produktů a spolupracovali s dalšími partnery a vedoucími pracovníky M-Files. Cílem této události je poskytnout partnerům nejnovější informace od M-Files a dalších odborníků z IT oblasti za účelem zlepšení a posílení marketingové a prodejní strategie. Hlavním záměrem je sdílení zkušeností, zlepšení obchodních výsledků, rozvoj technických znalostí a kompetencí v různých oblastech a možnost využití již osvědčených postupů jiných partnerů.

Přímo v místě dění prezentovala společnost M-Files poznatky o budoucnosti inteligentní správy informací. Konkrétně bylo setkání zaměřeno na boření bariér datových skladů s pomocí M-Files, jejich inteligentní vrstvy metadat (IML) a konektorů, jež zahrnují umělou inteligenci (AI) do strategií informační správy, přechodu na předplacený a na cloudu založený byznys. Partneři měli rovněž možnost v průběhu konference navštívit krátkodobé intenzivní semináře a školení zaměřené na různá řešení.

Klíčoví partneři M-Files sklidili uznání za vynikající výkon

Za minulý rok zaregistrovala společnost M-Files rychle se rozšiřující globální partnerskou základnu – kromě již nově započaté spolupráce s Austrálií, Kanadou a Francií – zajišťující podklad pro vysoce kvalitní implementaci a podporu po celém světě. Společnost M-Files proto vyjádřila uznání klíčovým partnerům z celého světa oceněním jejich prokazatelných úspěchů v oblasti inovací, prodeje a marketingu a v neposlední řadě v oblasti zákaznických řešení založených na technologii M-Files.

„Společnost M-Files stojí v čele evoluce inteligentní správy informací, mimořádná výkonnost naší rychle se rozvíjející partnerské sítě je základním prvkem naší globální spolupráce, růstu a úspěchu,“ řekl Scott Erickson, viceprezident celosvětové prodejní sítě M-Files. „S využitím systému M-Files – možností řešit kritické problémy obchodu, automatizovat obchodní procesy a eliminovat datové sklady – tak naši partneři připravili organizacím po celém světě půdu pro zlepšení výkonnosti a podporu růstu. Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat s těmi nejlepšími odborníky v oboru a jsme pevně rozhodnuti udržovat krok s inovacemi, které mění způsob, jakým jsou informace spravovány.“

M-Files počítá s dalším rozšiřováním celosvětové partnerské sítě poskytovatelů řešení, systémových integrátorů a prodejců, jež by zvýšili hodnotu celého „ekosystému“ M-Files. S podporou svých partnerů pokračuje M-Files i nadále s výměnou starších podnikových technologií za inteligentní, systémově neutrální a metadaty-řízené způsoby správy informací. Příští partnerská konference je plánovaná v roce 2019 v Dublinu, hlavním městě Irska. Celou zprávu najdete na https://www.m-files.com/en/press-release-mfiles-inaugural-global-partner-conference.

O společnosti M-Files

M-Files poskytuje platformu inteligentní správy informací nové generace, která zvyšuje výkon společnosti tím, že umožňuje lidem efektivnější vyhledávání a použití informací. Narozdíl od zavedených systémů správy firemního obsahu (ECM) nebo platforem služeb obsahu, M-Files sjednocuje systémy, data a obsah napříč celou organizací společnosti bez nutnosti použití nepříjemných stávajících systémů a procesů nebo migrace dat. M-Files bourá datové sklady pomocí poskytnutého kontextového prostředí pro přístup a nakládání s informacemi, které jsou uloženy v jakémkoliv v systému nebo úložišti, včetně síťových složek, SharePointu, služeb sdílení souborů, systémů správy firemníhoo obsahu (ECM), zákaznických systémů (CRM),  systémů správy firemních zdrojů (ERP) a dalších firemních systémů a úložišť. Tisíce firemních organizací ve více než 100 zemích  používá M-Files pro správu svých firemních informací a procesů, a to včetně firem jako jsou NBC Universal, Rovio a SAS. Více informací najdede na www.m-files.com.

M-Files je registrovaná chráněná  značka společnosti M-Files Corporation.

O společnosti ALTEC

Společnost ALTEC a.s. je autorem české lokalizace DMS & ECM aplikace M-Files a dlouholetým obchodním partnerem společnosti M-Files Inc. pro region České republiky a Slovenska. ALTEC je česká softwarová společnost založená v roce 1991. Zabývá se vývojem a dodávkami podnikových informačních systémů včetně jejich implementace a servisu. Tým společnosti tvoří více než 55 vysoce kvalifikovaných odborníků s dlouholetými zkušenostmi. ALTEC vyvíjí a dodává vlastní sadu podnikových aplikací pro řízení výroby, obchodu, ekonomiky a financí, mezd, personalistiky, systémy pro podporu rozhodování (BI), ale je rovněž distributorem a implementačním partnerem dalších významných světových výrobců IT technologií a podnikových informačních systémů, společností IFS a Oracle. Více informací naleznete na http://www.altec.cz.