ALTEC a.s. Vás zve na workshop

 

Bezpečnost i komfort

V každé společnosti máme firemní systém pro evidenci a správu důležitých firemních dat. A vedle toho většinou existuje i intranet, který nám pomáhá spolupracovat, sdílet informace a dokumenty, evidovat různé aktivity, komunikovat s odbornými útvary, předávat žádosti a požadavky apod. V některých společnostech jsou tyto aktivity obsaženy v rámci jedné aplikace, v některých je aplikací více.  Ať už je tomu takto nebo jinak, nejdůležitější je, aby firma měla svá data a dokumenty „pod kontrolou“. Především, aby byla bezpečně uložena a zálohována a současně aby bylo zajištěno, že se nedostanou k neoprávněným osobám.

Myslet musíme také na pracovní komfort zaměstnanců, abychom podpořili jejich efektivitu práce. A to bývá často „kámen úrazu“. Bezpečnost nebo komfort ?  Právě firemní dokumenty a v nich obsažená firemní data se často dostávají mimo kontrolu firemních aplikací. Mohou za to aktuální potřeby na mobilitu, sdílení a týmovou spolupráci.

Jak zajistit současně bezpečnost i komfort prostřednictvím ECM aplikací a jaké ECM poskytuje výhody, to jsou ústřední témata připravovaného workshopu, který můžete v říjnu a listopadu navštívit v Brně, Hradci Králové a Praze.

4. října 2017

8:00 Grandhotel Brno

Registrace účastníka

Program workshopu

8.00 Registrace účastníků, snídaně

8.15 Bezpečnost firemních dat v mobilním světě

8:30 Správa dokumentů s využitím metadat – výhody v porovnání klasickými postupy.

9.10 Možnosti a přínosy DMS / ECM aplikací ve firemním prostředí

9.30 GDPR a jak může ICT pomoci

9:45 Panelová diskuse